Oferta prezentowa

Bony towarowe lub żywieniowe

W ciągłej sprzedaży posiadamy bony o nominałach: 10 zł, 50 zł, 100 zł. Zakupując bony towarowe w supermarkecie E.Leclerc otrzymujecie Państwo: gwarancję i miłej i szybkiej obsługi, gwarancję długiego terminu ważności bonów, gwarancję krótkiego terminu realizacji zamówienia.


Bony elektroniczne

„Bon elektroniczny” jest podobny do klasycznych paczek świątecznych, ale umożliwia każdemu pracownikowi indywidualne skomponowanie swojej paczki w ramach oferty asortymentowej naszego sklepu oraz w ramach kwoty (limitu) przyznanej Pracownikowi przez Pracodawcę.

Zakupując bony elektroniczne w hipermarkecie E.LECLERC otrzymujecie Państwo: gwarancje miłej i szybkiej obsługi, gwarancję długiego terminu ważności bonów (3 miesiące), gwarancję krótkiego terminu ralizacji zamówienia (2 dni).


Paczki okolicznościowe

Proponujemy Państwu również możliwość zamówienia paczek okolicznościowych. W świetle przepisów, paczki okolicznościowe czyli świadczenia rzeczowe finansowane z funduszu socjalnego są w całości zwolnione ze składek ZUS. Są również zwolnione z podatku w wysokości do 1000zł dla pracowników i 3000zł dla emerytów i rencistów (byłych pracowników).


Karty upominkowe

Proponujemy Państwu również karty upominkowe. Dowolna kwota doładowania aby sprostać prezentowi na każdą okazję. Do wykorzystania jednorazowo lub wielokrotnie.